Projekčná technika
PRIHLÁSENIE
REGISTRÁCIA
PARTNERI
KATEGÓRIE
ÚVOD
napr. Dámska obuv, Bicykle, Ventilátory
Opticord SC-SC 50 / 125μ 3m
Opticord SC-SC 50 / 125μ 3m
(Elektronika / TV, video, audio / Projekčná technika)
104.79 €
Opticord SC-SCOpticord SC-SC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 3 m. Specifikace SC-SC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k připojení aktivních prv… celá špecifikácia
Odporúčame: OCKosice.sk
Posledná aktualizácia: 14/11/2018 - 04:43
DO OBCHODU
Zoradiť podľa:
OCKosice.sk
Posledná aktualizácia: 14/11/2018 - 04:43
Do týždňa
104.79 €
DO OBCHODU
Vývoj ceny Opticord SC-SC 50 / 125μ 3m
Podobné produkty